Алмазне свердління стін

Алмазне свердління стін

Свердління отвору діаметром більше 10 мм є проблемою, справа ще більш ускладнюється, коли на ринку найпопулярнішими розмірами свердел для металу, цегли, бетону або дерева є ті, які мають діаметр 6, 8 і 10 мм. Коли необхідно зробити отвір з великим діаметром (наприклад, 20 мм), починається пошук потрібного інструменту. Існує два методи для свердління отворів діаметром до 80мм в цеглі: з використанням ударних коронок, більш 80мм без ударний. У цій статті ми розповімо Вам як свердлити цегляну стіну.

Цегляна стіна особливість

Кожна стіна свердлиться по-різному, тому варто вивчити основні принципи свердління. Зазвичай вважається, що свердління повинно виконуватися за допомогою ударної дрилем, але насправді це не так. При оформленні квартири дуже часто виявляється, що необхідно просвердлити отвір, будь то полку, тримач для телевізора або просто рамка з фотографією. Весь процес не є складним, але Вам може бути важко вибрати правильне свердло для цегли, з якого побудована стіна. Тому ми познайомимося з основними властивостями і матеріальними характеристиками цегли:

Цегла – це будівельний матеріал з глини, піску, вапна і цементу. Він забезпечує свою механічну міцність і стійкість до погодних умов і в процесі сушіння і випалу. Цегла стійкий до стиснення і механічних пошкоджень. Він переносить високі і низькі температури, а також їх коливання.

Просвердлити отвір в цегляній стіні

  1. Визначиться з інструментом для свердління. Практика показала що для свердління стін фахівці використовують перфоратор. Або дриль потужністю не менше 600 Вт. Якщо ви вирішили свердлити дрилем, необхідно вибирати дриль з ударною функцією, інакше є ймовірність виникнення тріщин і порушення стіни.
  2. Необхідно зробити розмітку стіни. Перш ніж Ви почнете буріння в стіні або стелі, переконайтеся що в обраному місці немає кабелю або в стіні немає алюмінієвих проводів, арматурних стержнів, які можуть пошкодити свердло.

  3. Місце буріння повинно бути «визначено» за допомогою металошукача. У деяких свердлах такий пристрій встановлено в ручці. Місце свердління відзначаємо олівцем.

Чим свердлити цеглу?

Буріння в твердих матеріалах вимагає використання свердла з додатковими підкріпленнями.

 Свердла з спеченого твердого сплаву на основі карбіду вольфраму – вони дуже міцні і дозволяють свердлити найтвердіші матеріали, натуральний камінь, залізобетон і тд.

Алмазні свердла – підходять для сухого буріння в бетоні, залізобетонної кладки, вапняку та інших натуральних каменів. Залежно від їх специфічності, алмазні свердла можуть використовуватися для точного свердління, а також для великих отворів.

Коронні свердла – придатні для буріння в бетоні, камені і навіть асфальті. Їх леза знаходяться тільки по периметру отвору. Ці типи свердел нагадують форму труби і здатні вирізати отвір діаметром від 10 до 1200 мм. Стандартна довжина становить 450 мм

Свердління отворів в цегляній стіні, ціни, виставляє наш майстер по прибуттю на об’єкт. Телефонуйте +38 (098) 009-98-15


Loading...